چاپ کتاب بین المللی

فرآیند کاری جهانی چاپ کتاب چگونه است ؟

فروش کتاب در آمازون

نحوه فعالیت مجموعه بدین صورت است که هر فرهیخته و صاحب اثری می تواند کتاب و یا اثر مکتوب خود را (چه پیش از این منتشر شده باشد و چه نشده باشد) به هر زبان و در هر موضوعی عینا توسط چاپخانه های آمریکایی و اروپایی با اسم ناشر و شابک ایرانی و یا تحت عنوان و شابک ناشر خارجی (Supreme Century و Supreme Art) با تیراژ نامحدود منتشر و از طریق شرکت های پخش محلی و بین المللی در سرتاسر جهان از طریق وب سایت ها و فروشگاه های مختلف عرضه محصولات فرهنگی مانند آمازون و یا بارنرز اند نوبل معرفی و به فروش برساند.

فرآیند چاپ جهانی کتاب

 

همچنین امکان چاپ بین المللی آثار علمی به زبان انگلیسی تحت عنوان انتشارات معتبر American Academic Research نیز وجود دارد. همچنین در موضوعات تخصصی ناشران دیگری نیز طرف همکاری می باشند.

نمونه کتاب های چاپ شده در آمریکا و فروش از طریق وبسایت آمازون

ثبت کتاب در آمازون

چاپ و پخش کتابها و نوشته ها توسط انتشارات آمریکایی و فروش از طریق آمازون

بهترین روش فروش کتاب در آمازون با شرایط ویژه

ایمیل: info@usapublisher.org  واتس اپ : ۰۰۴۹۱۵۲۱۸۴۹۰۵۴۹

 

فروش کتاب در آمازون

البته محتوا های مربوطه نیز نیازی به دریافت مجوز در آمریکا نداشته و نشر کتاب ها به صورت کاغذی و الکترونیکی (eBook) می باشند.

در این فرایند ما اقدام به ترجمه یا هر تغییری در اثر ننموده و محتواها را به صورت کتاب به زبان فارسی یا انگلیسی همانطور که هست منتشر می نماییم و در این فرآیند کلیه حقوق مادی و معنوی برای صاحب اثر حفظ می شود.

مجموعه usapublisher دارای شرکت نشر در ایالات متحده آمریکا می باشد که بدین وسیله می توان کتاب های مختلف از سراسر دنیا را نشر و توسط فروشگاههای معتبر دنیا منتشر کند .

برای مشاوره چاپ کتاب بین المللی با کارشناسان usapublisher از طریق فرم تماس و یا شماره های تماس در سایت در ارتباط باشید .