ایالات متحده آمریکا ( سرزمین فرصت ها )

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
مهاجرت به آمریکا 2021

ایالات متحده آمریکا ( سرزمین فرصت ها )

مهاجرت به آمریکا ۲۰۲۱

پیشرفته ترین کشور دنیا، پیشرو در خیلی از زمینه های علمی و فناوری، دارای درصد قابل توجهی از بهترین دانشگاههای دنیا و به طور خلاصه بهترین کشور دنیا از نظر خیلی افراد برای ادامه تحصیل هست.
این ویژگیها باعث شده تا معمولا آمریکا بیشترین متقاضی برای ادامه تحصیل را در بین دانشجوهای ایرانی داشته باشد و معمولا مقصد اول دانشجوها باشد.
در اینجا یه صورت مختصر، نکاتی حائز اهمیت در مورد این کشور در حوزه های مختلف را ذکر خواهیم کرد.

هزینه تحصیل در آمریکا 🤓

کمک هزینه تحصیلی فول فاند

برای دانشجوهایی که موفق نشوند پذیرش با کمک هزینه تحصیلی (فول فاند) از دانشگاهی بگیرند و قصد داشته باشند با هزینه شخصی ادامه تحصیل بدهند اینکه هزینه تحصیل در کدام کشور از بقیه کشورها کمتر است از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. آمریکا یکی از گران ترین کشورها برای تحصیل می باشد. شهریه دانشگاههای آمریکا به طور متوسط حدود ۳۰۰۰۰ دلار آمریکا در سال می باشد.

مهاجرت به آمریکا و مشاوره رایگان

از طریق فرم تماس همچنین شماره واتس اپ همین حالا ازمشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید .

واتس اپ : ۰۰۴۹۱۵۲۱۸۴۹۰۵۴۹

 

هزینه زندگی در آمریکا 🍔

علاوه بر شهریه، هزینه زندگی نیز در شهرهای مختلف آمریکا متفاوت هست و از بازه ۱۲۰۰۰ دلار تا ۲۴۰۰۰ دلار برای داشتن یک زندگی عادی میتواند متفاوت باشد. با توجه به قیمت دلار در کشور ما مسلما هزینه تحصیل در آمریکا برای ایرانی ها به مراتب خیلی گران تر از کشورهای دیگر خواهد بود، ولی اگر فول فاند داشته باشید تمام این هزینه ها توسط دانشگاه پرداخت شده و شما می توانید یک زندگی متوسط داشته باشید.
دانشجویانی که در ابتدا نتوانند پذیرش فول فاند بگیرن هم نترسن چون معمولا از ترم دوم یا سال دوم موفق به گرفتن فاند میشوند و مقدار قابل توجهی از این هزینه ها کاهش می یابد.

شرایط اجتماعی👬

برای ما ایرانیان، زندگی در آمریکا آنچنان که در ذهن ما نقش بسته اند، سخت نیست. آن هم به دلیل آن است که سیاست دولت آمریکا از سوی اکثریت مردم آمریکا مورد پذیرش نیست، همانطور که ما در ایران از سیاست دولت مردان خود بیذاریم. مردم دو کشور از لحاظ اجتماعی خیلی شبیه به هم هستند، نه مثل اروپایی خیلی سرد و نه مثل عرب ها خیلی مغرور، مثل خودمون خون گرم و اجتماعی.

اگر تجربه زندگی در شهر دیگر از محل خانواده خود را دارید خیلی سریعترمی توانید با شرایط زندگی در کشور دیگر از جمله آمریکا کنار بیاید اگر هم این تجربه را نداشته اید، زیاد نگران نباشید چون تا دلتان بخواهد اینجا ایرانی هست.

با ما واژه نمی توانم را به توانستم تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *