گرفتن اقامت اروپا از طریق خرید ملک

افرادی که اقامت اروپا را از روش خرید ملک بدست می آورند، حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شینگن را خواهند داشت. با این حال، حق زندگی، کار و تحصیل را فقط در کشور میزبان دارا خواهند بود
علاوه بر این، ملک خریداری شده در کشور های اروپایی را می توان اجاره داد و از این طریق ماهانه درآمد ثابت داشت.
از مزایای این نوع اقامت عدم شرط حضوردر کشور مورد نظر است.

اقامت اروپا از طریق خرید ملک در چه کشورهایی امکان پذیر است؟

خرید ملک در کشور های پرتغال، یونان ،اسپانیا،قبرس و مونته نگرو منجر به اخذ اقامت این کشورها می شود.

در تمامی این برنامه ها متقاضی باید به میزان تعیین شده توسط کشور میزبان، ملک خریداری کند که این مقدار در هر کشور متفاوت است.

در صورتی که ملک خریداری شود، پرونده متقاضی به اداره مهاجرت فرستاده می شود وکارت اقامت متقاضی صادر می گردد.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در پرتغال

برنامه اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در پرتغال یکی از مطلوب ترین گزینه ها برای سرمایه گذاران است. در این برنامه متقاضی می تواند با خریداری ملک بالای ۳۰ سال در مناطق کم جمعیت به ارزش ۲۸۰,۰۰۰ یورو، اقامت این کشور را بدست آورد.

در صورتی که فرد نخواهد در مناطق کم جمعیت ملک خریداری کند، می تواند ملک با ارزش ۳۰ سال را در منطقه دلخواه به ارزش حداقل ۳۵۰,۰۰۰ یورو خریداری کند.

همچنین اگر متقاضی بخواهد ملک نوساز را در منطقه دلخواه خود خریداری کند، باید حداقل ۵۰۰,۰۰۰ یورو در املاک پرتغال سرمایه گذاری کند. با اخذ اقامت این کشور، متقاضی حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن را بدست می آورد.
پرتغال دارای یکی از پر طرفدار ترین برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک بوده است و توجه سرمایه گذاران را از سرتاسر دنیا به خود جلب کرده است.

متقاضیانی که در سال های اخیر در پرتغال ملک خریداری نموده اند، شاهد رشد چشمگیر قیمت ملک خود بوده اند و نه تنها اقامت کشور زیبایی اروپایی پرتغال را بدست آورده و از مزایای عالی آن برخوردار شده اند، بلکه با انجام این سرمایه گذاری درست، سود مالی کرده اند.

 

اقامت اروپا از طریق خرید ملک
اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در یونان

برنامه اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در یونان یکی از برنامه های سرمایه گذاری است که افراد از طریق آن می توانند با خرید ملک به ارزش حداقل ۲۵۰,۰۰۰ یورو در مدت حدودا ۶ ماه می توانند کارت اقامت این کشور را دریافت کنند.

با اخذ کارت اقامت این کشور، متقاضی حق زندگی و تحصیل در این کشور را بدست می آورد.

با این حال، به دلیل شرایط بد اقتصادی، متقاضی حق کار در این کشور را ندارد، مگر اینکه خود کسب و کاری راه بیاندازد.

یونان عضو شنگن است و اقامت این کشور حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن را ارائه می دهد.

این برنامه نیز محبوبیت بسیاری داشته است و به دلیل قیمت ارزانتر ملک سرمایه گذاران بسیاری جذب کرده است.

با این وجود در سال های اخیر قیمت ملک در یونان چندان افزایشی نبوده است و در اکثر مناطق یونان قیمت ملک افزایش نداشته اما اخیرا کاهش هم پیدا نکرده است و پیش بینی می شود در آینده شاهد رشد قیمت ملک در یونان باشیم.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در اسپانیا

برنامه اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در اسپانیا گزینه ای دیگر برای سرمایه گذارانی است که به دنبال اخذ اقامت از کشور های اروپایی هستند.

در این برنامه متقاضی باید حداقل ۵۰۰,۰۰۰ یورو در املاک اسپانیا هزینه کند.

افرادی که اقامت این کشور زیبا را دارند، مانند سایر برنامه ها تنها حق زندگی در این کشور را دارند اما از حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن برخوردار می شوند.

اخذ اقامت و تابعیت اروپا از طریق خرید ملک در قبرس

کشور قبرس واقع در اتحادیه اروپا یک برنامه استثنایی اما گران قیمت دارد، به این ترتیب که سرمایه داران می توانند با خرید ملک به ارزش حداقل ۲,۰۰۰,۰۰۰ یورو تنها طی چند ماه اقامت و تابعیت این کشور اتحادیه اروپا را کسب نمایند.

در حال حاضر این برنامه از معدود برنامه های موجود در دنیا است که متقاضی می تواند بدون نیاز به حضور فیزیکی طولانی مدت، بدون نیاز به امتحان زبان و تنها با سرمایه گذاری در خرید ملک، اقامت و تابعیت (پاسپورت) یک کشور اتحادیه اروپا را کسب نماید.

از مزایای بی نظیر داشتن تابعیت یک کشور اتحادیه اروپا می توان به امکان زندگی در کل اتحادیه اروپا و آزادی سفر بسیار زیاد در دنیا اشاره کرد.
اخذ اقامت و تابعیت قبرس اتحادیه اروپا از طریق خرید ملک، هزینه های جانبی از جمله پرداخت بلاعوض ۱۵۰,۰۰۰ یورو و مالیات ملک هم دارد.

 

انجام امور مهاجرتی ، مشاوره اخذ اقامت اروپا

ایمیل: info@usapublisher.org

واتس اپ : ۰۰۴۹۱۵۲۱۸۴۹۰۵۴۹

اخذ اقامت و تابعیت اروپا از طریق سرمایه گذاری در مونته نگرو

کشور مونته نگرو یک کشور زیبای اروپایی است که با وجود واقع بودن در قاره اروپا هنوز به اتحادیه اروپا نپیوسته است اما قدم های بسیاری در این زمینه برداشته و پیش بینی می شود که در سال های آینده یک کشور عضو اتحادیه اروپا شود.

مونته نگرو اخیرا یک برنامه اخذ اقامت و تابعیت مونته نگرو از طریق سرمایه گذاری را به تصویب رسانده که متقاضیان می توانند از سراسر دنیا در آن شرکت کنند.

در این برنامه متقاضیان علاوه بر خرید ملک ( به صورت سهام در پروژه های مورد تایید دولت) باید مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ یورو هم کمک بلاعوض به دولت مونته نگرو انجام دهند.

از مزایای داشتن اقامت و تابعیت مونته نگرو امکان زندگی و کار در مونته نگرو و سفر بدون ویزا به بسیاری کشورهای دنیا از جمله کل کشورهای حوزه شنگن است.
سرمایه گذاری در املاک یکی از روش های بهبود شرایط مالیاتی نیز هست. علاوه بر این، مقیم مالیاتی یک کشور با شرایط مالیاتی آسان خیلی بهتر از پرداخت مالیات های گزاف به کشور هایی با شرایط مالیاتی سخت تر است.
سرمایه گذاری شما همچنین به اقتصاد کشور مقصد کمک می کند. در حقیقت بیشتر کشور هایی که دارای برنامه سرمایه گذاری هستند، به دنبال توسعه و پیشرفت شرایط اقتصادی خود هستند و به همین سبب این برنامه ها را معرفی می کنند.